“Sa e ke natën?”, Enca nuk e le pa përgjigje ndjekësin

16:18 25/05/20211min65
Screenshot_3-17

Enca Haxhia është një prej artisteve më të komentuara në mediet rozë. Ajo është shumë e përfolur për format e saj të kolme trupore, të cilat i nxjerr në pah vazhdimisht. Këtë periudhë artistja ka qenë mjaft aktive në rrjete sociale dhe ka pozuar në mënyrë mjaft provokuese.Së fundmi këngëtarja ka vendosur të zhvillojë një bashkëbisedim në llogarinë e saj personale, duke shuar kështu kuriozitetin e fansave lidhur me shumë çështje.

Të shumta kanë qenë pyetet të cilave ajo ka vendosur t’i përgjigjet me sinqeritet, teksa vëmendjen e ka marrë postimi i saj i fundit.“Sa e ke natën?”, pyet dikush.Nëse po prisnit që Enca të mërzitej apo acarohej, e keni gabim. Me qetësi, ajo ia ka kthyer ndjekësit përgjigjen e merituar:“Sa gjithë yjet e botës”. Më tej, ajo shkruan: “Mos më bëni pyetje budallaqe. Paratë s’mund të më blejnë, por mund të më blejnë mua një unazë të bukur diamanti.”

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto