Rudina Hajdari: Ja çfarë bën vajza kur më shikon në TV dhe në parlament duke bërtitur

23:44 17/10/20201min165
Rudina-Hajdari

Në emision ‘Fit Station’, këtë të shtunë deputetja Rudina Hajdari është pyetur nga gazetarja sese e komenton vajza Rudinën, kur e sheh atë nga ekrani agresive në parlament, duke bërtitur. Deputetja Hajdari i është përgjigjur me nota humori.

“Padyshim tani e ka kuptuar që unë punoj diku në parlament edhe e përmend fjalën parlament shpesh, si duket edhe nga shoqëria, nga njerëzit që takon apo edhe nga familja ime, ndonjëherë edhe më imiton, kështu është një gjë shumë e bukur. Po më imiton edhe kur jam me nerva, dhe thotë mami dukesh shumë e bukur kur je agresive”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto