Rrëzohet nga karroca me kalë, ndërron jetë 58-vjeçari në Fier

09:58 09/09/20201min155
1599636011_karroca

Një 85-vjeçar, ka humbur jetën pasi është rrëzuar aksidentalisht.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Frakull e Vogël, në Fier. F.L., 58-vjeç ishte duke lëvizur me karrocë e cila tërhiqej nga një kafshë punë. Sakaq dyshohet se gjatë lëvizjes është rrëzuar, dhe ka gjetur vdekjen.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e plotë të ngjarjes.

Fier/ Informacionin paraprak

Sot rreth orës 07:15, në fshatin Frakull e Vogël, Fier, shtetasi  F. L., 58 vjeç, ka qënë duke lëvizur me karrocë që tërhiqej nga një kafshë pune, nga e cila dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht dhe ka gjetur vdekjen.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e plotë të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *