Ronela publikon për herë të parë fotot e rralla, vështirë se do e njihnit!

10:58 02/09/20202min37

Screenshot_3-1-1

Ronela Hajati feston sot datëlindjen dhe për këtë ditë të veçantë, nuk zgjodhi të publikonte ndonjë foto ku shfaqet e kuruar si përherë.

Ajo ka publikuar disa foto të rralla nga fëmijëria,të cilat nuk i kishim parë ndonjëherë.Nëpërmjet tyre dhe urimit, Ronela i ka dhënë edhe një “mesazh” vetes.

“Gezuar ditelindjen Ronel! Ti qe ke qene gjithmone e qeshur, qejflie (shishja me foton e dyte eshte bosh normalisht) ,nje hap para (me demostrim serish ne foto), qe e do jeten pafund,qe do njerzit me gjith shpirt ,muziken ,dashurine ,pozitivitetin! Kam punu per ket dite prandaj po uroj veten! Te dua shume Ron!” shkruan këngëtarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *