Romeo dhe Donald Veshaj rrëfehen hapur, flasin për herën e tyre të parë

23:49 31/10/20201min104
-800-0-5f9dda25be0b3

Aktorët Romeo dhe Donald Veshaj kanë rrëfyer në emisionin “Shiko Kush Luan”, se kur e kanë humbur virgjërinë për herë të parë.

Në një lojë të zhvilluar mes dy vëllezërve humoristikë e cila titullohej “Telepati”, Romeo dhe Donald ju janë bërë disa pyetje, ku Romeo e ka shprehur hapur se virgjërinë e ka humbur për herë të parë në moshën 14 vjeçar, ndërsa Donaldi tregoi se me Romeo lëviz 6 muaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto