Rikthehet Elvana Gjata por bën ‘xing’ me një tjetër këngëtare shqiptare

12:08 22/09/20202min127
Screenshot_1-96

Elvana Gjata është një nga personazhet publikë që e mban jetën e saj personale larg vëmendjes mediatike. Ajo nuk është shumë aktive në rrjete sociale, ndërkohë që së fundmi është rikthyer duke ndarë disa pamje me bikini në ‘Instagram’. Artistja dukej super në formë por ka bërë ‘xing’ në veshje me një tjetër këngëtare shqiptare.

 

Bëhet fjalë për Taynën, e cila ashtu si dhe Elvana ka zgjedhur të veshë të njëjtat rroba banje. Si për çudi artistet kanë postuar fotografitë të dyja ditën e djeshme me një diferencë prej dy orësh nga njëra tjetra.

 

Të dyja u shfaqën tepër seksi, ndërkohë që Gjata mori vëmendjen dhe një herë për rikthimin e saj në rrjete sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto