Revolta më e fortë e Stresit, e gjitha në një këngë

13:10 05/12/20201min140
stresi_1516398866-5938800-770x445 (1)

Stresi ka zbuluar prej kohësh detaje rreth albumit të tij të ri “Archimed”. Reperi është shprehur se ky album tregon shumë nga jeta e tij dhe është ndër projektet më të mira, nga i cili edhe reperët e tjerë duhet të “mësojnë”.

Së fundmi, ai ka publikuar këngën “Archimed”, e cila mban të njejtin titull si albumi. Pikërisht rreth kësaj kënge, Stresi është shprehur se përfaqëson “revoltën më të madhe që ai ka patur përbrenda”. Kënga flet për të gjitha, ish-miqtë, vështirësitë, pengesat e rrugës së tij, që në fund e kanë bërë atë që është sot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto