Replikon Rama pas videos së publikuar nga Basha: Një opozitë që nuk bashkohet as në sëmundjen e shekullit nuk i duhet as dreqit

09:49 12/11/20201min75
auto_rama-basha-11558875465

Kryeministri Rama reagoi menjëherë përmes Twitter-it pasi kryedemokati publikoi video të deklaratave të familjarëve të të sëmurëve me Covid që ankohen për kushtet dhe trajtimin në spital.

Sipas Ramës, opozita, për të cilën thotë se nuk bashkohet as në kohën e një sëmundje që bie njëherë në shekull, nuk i duhet as dreqit.

 

Kryeministri Rama ne Twitter:

Një opozitë që as në një sëmundje që bie një herë në shekull nuk gjen dot forcë të bëhet bashkë me shumicën nuk i duhet as dreqit e jo më popullit shqiptar!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto