Reperi shqiptar në zi, humb të atin prej koronavirusit(FOTO)

12:19 26/09/20202min129
rip1

Zi në familjen e reperit shqiptar Elinel. Ai ka humbur babanë e tij.

Lajmin e dha vetë reperi, emri i të cilit është Granit Bajraktari, përmes një postimi në Instagram.

Ai publikoi një foto të të atit Bislim Bajraktari, ndërsa shkruan: “Pusho n’paqe bab”.

Bislim Bajraktari

 

Reperi Elinel

Sipas ‘Prive’ babai i reperit ishte infektuar me koronavirus dhe pas disa komplikimeve ka ndërruar jetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto