RENEA dhe policia në aksion, në pranga biznesmeni

09:52 21/10/20201min161
reneaaarr-770x439_c

Policia dhe forcat RENEA kanë zbarkuar në Laç në një aksion gjatë natës kundër lojërave të fatit.

Sipas News 24, gjatë aksionit, policia dhe RENEA kanë sekuestruar kompjuterë dhe 20 makineta, si dhe kanë arrestuar pronarin e pikës së lojërave të fatit dhe shoqëruar disa persona të tjerë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto