RENEA blindon Elbasanin për kapjen e vrasësit të Çelës, policia vihet në ndjekje të…

21:02 17/09/20201min169
policia-naten-696x440

RENEA është duke vijuar operacionin në qarkun e Elbasanit në kërkim të autorëve të vrasjes së Bujar Çelës, vëllait të njërit të prej grabitësve të para në aeroportin e Rinasit.

Mbrëmjen e sotme, forcat e RENEA-s janë zhvendosur nga fshatrat në kufi me Peqinin, në krahun tjetër të qytetit në fshatin Mengël.

Sipas informacioneve të fundit forca të shumta dhe automjete të policisë janë vendosur në ndjekje të një makine që s’i ndaloi patrullës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto