Realizuan foto familjare, çifti shokohet nga ajo që panë më pas(FOTO)

09:06 14/08/20203min158
Capture-70-600x262-1

Alice Martin kishte ishte duke shikuar fotografitë e familjes kur papritur vërejti një fantazmë që ishte tek dera.

Hija fantazmë duket se tregon skicën e një vajze të vogël në hyrje të derës, duke shikuar familjen deri sa po bënte foto.

23-vjeçarja menjëherë i dërgoi foton motrës së saj që të shikonte nëse edhe motra po shikon një fantazmë, gjë që doli të ishte e njëjtë.

Alice, e cila pranon se zakonisht është skeptike për paranormalen, pretendon se nuk mund të shpjegojë formën pasi nuk kishte mobilie dhe as sende që vareshin në derë në atë kohë.

Dhe tani nëna e re është e frikësuar prej asaj që pa në fotografi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto