Reagon Arben Malaj, Hajdutet e Rilindjes që po dalin një nga një në sipërfaqe.

16:05 07/09/20204min77

“Nuk keni pare gje akoma” kercenoj Rama shqiptaret ne 2013 kur sapo u be kryeminister. Por gjobat e njepasnjeshme qindra milion euro/dollare jane prova se ne nuk kemi pare gje akoma se sa thelle dhe sa gjate do tju rendoje shqiptareve, korrupsioni dhe kapja e qeverise Rama, si qeveria me e paditur, me e pa pergjegjshme, arrogante dhe e babezitur. Hajdutet e Rilindjes qe po dalin nje nga nje ne siperfaqe nga gropa e zeze e korrupsionit duhet te pergjigjen edhe ligjerisht per babezite e tyre. Arbeni

Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Taulant Balla deklaron se do të padisë median dhe Partinë Demokratike për akuzat lidhur.

KOHAJONE.COM
Sekretari i Përgjithshëm i PS-së, Taulant Balla deklaron se do të padisë median dhe Partinë Demokratike për akuzat lidhur me

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *