Raporti i OSBE/ODIHR, Lulzim Basha i bindur: 25 prilli ishte masakër zgjedhore, të ndëshkohen autorët

18:22 28/07/20212min139
basha222-large

Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar sërish sa i përket raportit të OSBE-ODIHR për zgjedhjet e fundit parlamentare të 25 prillit.

Ai ka publikuar një video ku kërkon ndëshkimin e autorëve të masakrës zgjedhore, ndërsa shton se shqiptarët meritojnë zgjedhje të lira dhe të ndershme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto