“Ramziu nuk ka parë gjë akoma” / Maliqi: Opozita po e lë pa gjumë, sheh makthe me zullumet e krimet…

15:51 04/09/20201min84
maliqi-0-5f19ae64bf408

Statusi i Lefter Maliqit

Ramziu që lëshonte zjarr nga goja për Presidentin, shkoi sot i maskuar zi, (sepse ajo fytyrë nxin edhe e mbuluar), te Kreu i Shtetit.
Çfarë i ndodhi Ramziut që u zbyth sa hap e mbyll sytë?

Çudia nisi që dje, që deklaroi nga Vlora se marrëveshja e detit me Greqinë nuk kalon pa miratimin e Presidentit.

Ramziut nuk i kanë dalë mirë llogaritë, është bindur që nuk merr asnjë votë nga shqiptarët, dhe kushedi për ça i punon mendja tani, që shkon si ‘cjapi te kasapi’ te Presidenti.

Opozita e Bashkuar po e lë pa gjumë Ramziun dhe pagjumësia e ka lemerisur, sepse sheh makthe me zullumet e krimet që i ka bërë këtij vendi.

Tani është Ramziu që nuk ka parë gjë akoma…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto