Rama takim me drejtues dhe mjekë në QSUT për shifrat në rritje të rasteve me COVID-19

12:45 26/10/20201min71
95b19f8f53e1bcb914ff3fafa492c75b_L

Teksa vendi ynë po përballet me shifra në rritje të rasteve me koronavirus, kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me mjekë në Qendrën Spitalore ‘Nënë Tereza’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto