Rama nxjerr videon: Jepja Lulit e merr Monikën megjithë Ilirin!

11:26 30/10/20201min93
edi-rama-4-722x405-1

Përplasjet mes aktorëve kryesorë politikë në vend, bëhen gjithmonë e më të ashpra, po ashtu edhe talljet apo gjuha ofenduese.

Këtë të premte Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në rrjetet sociale një video-montazh ku ironizon çiftin presidencial dhe qasjen e tyre ndaj pandemisë.

Oferta fituese për demokratët “Jepja Lulit e merr Monikën megjithë Ilirin!” dhe bota është e jotja- shkruan Rama krah videos, e cila është një gërshetim mes realitetit në spitale dhe ironizimit të sjelljes së kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi në këtë kohë pandemie dhe refuzimin e saj për zbatimin e masave anti-covid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto