Rama i përgjigjet Metës: I keni varuar shpresat për pushtet tek ëndrra për katastrofë shëndetësore

20:40 10/11/20201min77
Rama-Meta-1-400x207

Kërkesës së Presidentit Ilir Meta për më shumë masa e testime për të përballuar Covid 19, i përgjigjet kryeministri Rama.

Përmes një statusi në Twitter, Rama thotë se Meta, Berisha, Kryemadhi e Basha i kanë varur shpresat për pushtet tek ëndrra e katastrofës shëndetësore, ndërsa shton se do dështojnë dhe se përgjigjen do ta marrin më 25 prill.

Kryeministri Rama në Twitter:

Ilir, që ti Monika Luli Saliu i keni varur shpresat tuaja të lodhura për pushtet tek ëndrra e katastrofës shëndetësore, këtë e kupton çdokush me dy fije mend! Që do dështoni edhe më keq se herë tjetër këtë do ta shihni në 25 prill! Kjo që bëni është një turp që do u mbetet juve!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto