Rama i kthehet Ilir Metës: Je bërë gazi i botës. Po kërkon sherr, mos fol si i dehur

17:30 13/10/20201min190
lufta_rama_meta-1

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas akuzave të presidentit Ilir Meta.

Kreu i qeverisë shkruan në replikën e tij se ajo që ka bërë presidenti Meta me dhënien e dekoratave është komedia e një marrëzie të pashoqe që e ka bërë Shqipërinë gazin e botës.

Më tej, Rama ka edhe një kërkesë për kreun e shtetit, që të mos shajë si i dehur duke nxitur sherre dhe ndasi për interesa personale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *