Qëllon me armë bashkëmoshatarin 15-vjeçar rrugës për në shkollë

11:43 08/09/20201min98
uk-1

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ne Angli, ku një 15-vjeçar është qëlluar me armë teksa po shkonte në shkollë. Ai është dërguar menjëherë në spital.

Policia ka arresuar një bashkëmoshatarin e tij si të dyshuar kryesor, por shkaqet janë ende të paqarta.

Dëshmitarët u shprehën se janë të tronditur nga kjo ngjarje dhe se u trembën shumë kur dëgjuan të shtënat me armë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto