Puthjet u harruan, Andi tejet i zhgënjyer nga Jasmin

21:19 22/02/20211min55

WhatsApp-Image-2021-02-22-at-19.14.41-1

Puthjet e shumta të shkëmbyera mbrëmjen e djeshme, nuk e patën efektin deri në puntatën e sotme të “Për’puthen”. Në program u trasmetua takimi i Jasminës me Erlindin, një takim që i la shije të hidhur Andit.

 

“Mu duk ky takim si me qenë duke parë “Titanikun”. Më shumë lojë se sa bisedë. Unë pas Rinianit kisha pritshmëri që do më zgjidhje mua në takim të dytë. Nuk më zgjodhe. Ti më ke kritiku që po sillesha me të gjitha njësoj. Por kjo që ke bërë ti me Erlindin, ishte e njëjta gjë që ke bërë për mua. Pas puthjes që patëm nuk e di… Pata pritshmëri që Jasmina do më zgjidhte mua dhe u dëshpërova,” u shpreh Andi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto