Publikoi foton në shtrat me Anën, Arjoni kthehet për herë të parë në “Për’puthen”

17:41 25/05/20211min123
09C6CDDC-9A9D-48CD-B0F0-0EEBDD66932E

Disa muaj më parë Arjoni u përjashtua nga “Përputhen”, pasi publikoi një foto me Anën në krevat. Ditën e sotme ai ishte sërish pjesë e programit, ku tha troç që nuk është penduar për veprimin e tij.

 

“Jo. Nuk jam penduar sepse çdo gjë që kam kaluar dhe me femra të tjera më përpara, sot nëse do i takoja rrugës do i puthja në dy faqet dhe ku di unë, do i uroja gjitha të mirat. Unë nuk jam njeri që mbaj inate me njerëzit. Disa persona e kërkojnë. Nuk e meritojnë. Ky ka qenë mësim, sepse ka shumë femra që kanë atë lloj karakteri”, tha Arjoni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto