Priyanka Chopra rrëfen betejën e vështirë me depresionin

17:51 22/02/20215min33

5d2f3bc6ba15961b544b3e64

Aktorja e njohur ka rrëfyer së fundmi një nga momentet më të vështira të jetës së saj. Priyanka Chopra ka treguar betejën e saj me depresionin, pas vdekjes së të atit.

“Kështu ndihesha, më dukej sikur frika kishte ngelur aty. Provova terapinë, nuk funksionoi për mua atë kohë. Nuk mendoja se ilaçet ishin një mundësi. Nuk e di si nisi, thjesht mbaj mend që ndihesha keq për veten time. Ulesha në divan, shikoja televizor dhe haja pica për orë të tëra. Ndihesha si njeri i pangopur, nuk ndihesha mirë për veten time. Filloi thjesht duke nxjerrë qenin për shëtitje, nisi kështu, hajde dalim dhe marrin ajër të pastër. Pastaj fillova ta kuptoja se kjo po më bënte të buzëqeshja pak. Fillova të mos përsërisja rutinën. Më pas pak nga pak fisa të takoja miqtë, ju përgjigjesha njerëzve që donin të më njihnin,” është shprehur Priyanka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto