Pritja në radhë në Kakavijë kthehet në tragjedi! Përplaset për vdekje një 10-vjeçar

11:09 15/08/20201min101
Kakavija1-696x427-3

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në Kakavijë.

Një autoambulancë ka përplasur për vdekje një fëmijë 10 vjeç, i cili bashkë me familjen ka qenë duke pritur radhën për të kaluar kufirin drejt Greqisë.

Descript.al mëson se autoambulanca ka qenë me shpejtësi dhe fëmijë i ka prerë rrugën, dhe plagët e marra nuk ka mundur dot të mbijetoj

Nga të dhënat e para, bëhet me dije se i mituri ishte nga Lezha dhe po priste radhën për të kaluar në kufi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto