Presidentit amerikan i plas skandali seksual/Trump bënte seks me të dashurën dhe i tregonte asaj foto të Melanisë: Shiko sa e…

14:46 09/10/20202min296
medium_2020-10-08-16602afe5f-1

Presidentit të Amerikës Donald Trump, i është  publikuar një aferë tjetër seksuale.

Bëhet fjalë për vitin 2006 kur ka qenë i martuar me Melaninë, Trump pretendohet se ka pasur një marrëdhënie seksuale me modelen Karen McDougal.

Këtë e ka bërë të ditur e shoqja e modeles, Carrie Stevens, shkruan The Sun. Sipas saj, marrëdhëniet tyre ka zgjatur 10 muaj dhe gjatë takimeve të tyre ka pasur marrëdhënie seksuale dhe Trump merrte telefonin dhe i tregonte Karen foto të Melanisë duke i thënë: Shiko sa e bukur është gruaja ime.

Nga ana e saj Karen ka deklaruar se sa herë që kryente marrëdhënie seksuale e Presidentin Trump nuk përdornin asnjëherë masa mbrojtëse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto