Presidenti i ekipit të madh të Serisë A preket nga Covid-19

11:05 10/09/20201min105
Screenshot_1

Covid-19 hyn sërish në futbollin italian e këtë herë i infektuar është konfirmuar Presidenti i ekipit të Napolit, Aurelio De Laurentiis.

Kreu i klubit të Napolit është prekur nga pandemia dhe ka nisur menjëherë karantinën.

Një ndër presidentët më karizmatik të Serie A, kreu ditën e djeshme tamponin dhe përgjigja rezultoi fatale për të.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto