Prag-ndeshja me Bjellorusinë / Kuqezinjtë në ankth, priten përgjigjet e tamponëve

11:11 02/09/20201min83
aq-770x470-1

Shqipëria do të përballet nesër me Bjellorusinë, në ndeshjen e parë të Nations League, ndërkohë që futbollistët dhe stafi teknik janë testuar një ditë më parë për Covid-19.

Në Federatën Shqiptare të Futbollit presin ditën e sotme përgjigjet dhe shpresohet që të mos ketë futbollistë apo pjesëtarë të stafit të infektuar, në mënyrë që ekipi nën urdhrat e trajnerit Edi Reja të jetë i plotë.

Ndërkohë, paraditen e sotme futbollistët do të kryejnë seancën e radhës stërvitore, kurse prej orës 16:00 do të fluturojnë drejt kryeqytetit të Bjellorusisë, në Minsk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto