Poston foto e veshur me bikini, Kim Kardashian dështon keq me photoshop-in

15:35 30/10/20201min98
kim-kardashian-g

40-vjeçarja u kthye në fokusin e mediave për shkak të kësaj fotoje të publikuar në Instagram.

E realizuar gjatë udhëtimit të mrekullueshëm për ditëlindjen e saj, fotoja e tregonte Kim të veshur me rroba banjo, teksa pozonte krah motrave të saj, Khloe dhe Kourtney.

Por, fansat e vëmendshëm kanë vënë re se një pjesë e krahut të djathtë, të cilin Kim e ka vënë pas Khloe-s, mungon.

Mes krahut të Khloes dhe atij të Kim, duket në sfond një shkurre, por jo vazhdimi i krahut të saj.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto