Politikani i njohur shqiptar dhe gruaja e tij preken nga koronavirusi

10:06 09/09/20201min127
pm-coronavirus-positive-scaled-1-1920x1388

Ish-ministri i periudhës së Berishës, Neritan Ceka është prekur nga koronavirusi së bashku me bashkëshorten e tij.

Ceka së bashku me bashkëshorten e tij ka rezultuar pozitiv me Covid-19, ndërsa nuk dihet ende si paraqitet gjendja shëndetësore e çiftit Ceka, por bëhet e ditur se arkeologu dhe gruaja e tij po marrin mjekime në shtëpi.

Përgjatë muajve të fundit koronavirusi ka shënuar një përhapje të ndjeshme në vend ku ka pasur rritje të numrit të të infektuarve, por edhe të viktimave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto