Po fliste për fitoren e LSI-së dhe humbjen e Ramës në zgjedhjet e ardhshme, shihni çfarë ndodhi me Monika Kryemadhin ‘live’: Halli që ke ti është..

21:39 16/10/20202min292
-640-0-5f89f14a06789

Ndërkohë që kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi po jep deklaratën e saj në një studio televizive për zhvillimet e fundit në vend dhe zgjedhjet e ardhshme, në profilin e tij ka pasur reagime të ashpra të qytetarëve, të cilët nuk e kanë kursyer Kryemadhin edhe pse në faqen e saj të rrjetit social.

Qytetarët e cilësojnë si mashtruese dhe se zgjedhjet e ardhshme LSI nuk do të marrë asnjë mandat.

Po fliste për fitoren e LSI-së dhe humbjen e Ramës në

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto