Plagoset një person me armë zjarri, policia arreston autorin (Detajet si ndodhi ngjarja)

20:36 25/10/20201min86
thumbnail_lajmi fundit PUSULLA

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Vlorë, si pasojë e një konflikti. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme (25 tetor), në afërsi të Triportit.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, apo identitetet e të përfshirëve në ngjarja, por paraprakisht mësohet se dy persona fillimisht janë konflikuar dhe më pas sherri ka degjeneruar në përdorimin e armëvem, ku njeri prej tyre mbeti i plagosur.

Mësohet se autori i ngjarjes është kapur me armën e krimit në duar, teksa  po tentonte të largohej.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto