‘Peshkaqen, peshkaqen’, turistët tmerrohen nga ajo që shohin gjatë xhiros me skaf në Karaburun

14:42 28/08/20201min121
karaburun

Disa turistë janë befasuar sot gjatë një xhiroje me skaf në ujërat e Karaburunit, ku teksa filmojnë me video ata bërtasin se kanë parë një peshkaqen.

“Ua peshkaqen, peshkaqen”, thotë njëri prej tyre duke bërtitur.

Ata afrohen për të parë më qartë, por  ndonëse të pasigurt thonë që ishte peshkaqen.

Videoja është xhiruar prej tyre dhe më pas është publikuar në rrjete sociale, duke ngjallur frikë dhe kureshtje për shumë të tjerë, që kanë planifikuar të shkojnë me pushime në Karaburun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto