Përse është futur në telashe me policinë, Fationi i “Për’puthen”?!

14:28 24/05/20212min144
fation-1-800x445-1

Fation Kuqari është një nga ish konkurrentët e emisionit “Për’puthen” që merr shpesh vëmendjen e mediave për jetën e tij personale dhe private. Pas përfundimit të programit televiziv Kuqari ka qenë mjaft aktive në platformat ‘online’ dhe në rrjete sociale, ndërsa së fundi burime ekskluzive për redaksinë e Descript.al kanë bërë me dije se ai është përfshirë në një debat të ashpër me punonjësit e policisë rrugore.

Siç shihet edhe nga pamjet e siguruara, Fationi është përplasur me efektivët pasi ka kundërshtuar vendosjen e një gjobe për parkim të gabuar.

Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në zonën e Komunës së Parisit dhe britmat kanë tërhequr vëmendjen e qytetarëve aty pranë.

 


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto