Përmendi Maradonën në tekst, kënga e re e Malumës thyen rrjetin

17:52 04/12/20201min109
p05gl3qz (1)

“Mas de la luna” titullohet projekti i ri muzikor i Malumës, i cili çdo këngë të tijën e ka kthyer në një super hit. Ky projekt është ndoshta pak më i veçantë se të tjerët, për shkak se në të përmendet edhe Maradona.

Legjenda e futbollit ndërroi jetë pak ditë më parë dhe fansat e tij janë ende të tronditur nga lajmi tragjik. Për këtë arsye, kënga e Malumës ka patur akoma më tepër impakt në rrjet. “Ndihem si Maradona pa top,” dëgjohet të thotë Maluma në këngë, gjë të cilën e ka theksuar edhe në postimin e tij kur publikoi këngën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto