Përmbyset mjeti me sirianë në Lozhan të Korçës, shoferi nuk i ndalon policisë

16:02 11/11/20201min76
policia-e-korces-768x485

Një mjet ka dalë nga rruga dhe është përmbysur pak minuta më parë në vendin e quajtur Cezmat e Senjishtit.

Sipas informacioneve të para në mjet kanë qenë 4 sirianë.

Burime bëjnë të ditur se drejtuesi i mjetit nuk i është bindur një prej pikave të kontrollit të policisë dhe kjo ka bërë që në ndjeke e sipër mjeti të dalë nga rruga.
Sipas informacioneve mësohet se nuk ka të lënduar ndërsa policia po zbardh të gjithë ngjarjen.

Drejtuesi i mjetit si dhe sirianët po shoqërohen drejt komisariatit.

 

 


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto