Përjashtohet nga seriali pasi dhunoi të dashurën, aktori turk thellon më tej skandalin!

15:19 11/08/20203min181
ozan_guven_ve_deniz_bulutsuz_21_ocakta_hakim_karsisina_cikacak_1594818184_7866-1

Ozan Guven u bë kryefjala e mediave disa javë më parë, pas denoncimit të të dashurës së tij për ushtrim dhune. Pas një darke me miq, Ozan dhe partnerja e tij kishin debatuar, duke e agravuar situatën deri në dhunë fizike.

Asokohe dolën në rrjet foto të shumta, ku dallohej qartazi ushtrimi i dhunës dhe çështja tashmë i ka kaluar gjykatës. Ndërkaq, ky skandal ndikoi edhe në jetën profesionale të aktorit, pasi seriali “Babil” ku ai merrte pjesë, vendosi ta largonte nga kasti.

Ozan nuk ka pranuar ndërprerjen e kontratës, madje ka kërkuar një dëmshpërblim të majmë nga producentët e serialit. Ndërkohë që producentët pretendojnë se veprimet e Ozan kanë dëmtuar ecurinë e serialit, aktori pretendon se “pushimi” nga puna është i pa drejtë. Si duket, tashmë Ozan do të ketë edhe një arsye më tepër për të shkuar në gjykatë, duke krijuar një zinxhir skandalesh brenda një harku të shkurtër kohor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto