Pas ribashkimit me bashkëshortin, Kim Kardashian më joshëse se asnjëherë (FOTO)

14:41 07/10/20204min102
download (54)

Ylli i ‘Keeping Up with the Kardashians’, Kim Kardashian është mjaft e komentuar për format e saj trupore. Ajo tregon shpesh asetet bombastike që zotëron në rrjete sociale, duke rritur kështu audiencën e fansave dhe ndjekësve.

Kohët e fundit ajo është përfolur për një ndarje nga bashkëshorti i saj Kanye West mirëpo çifti i ka hedhur poshtë aludimet duke u shfaqur bashkë në publik. Së fundmi Kim u fotografua në super formë, teksa ka qenë duke dalë me partnerin e saj 43 vjeçar.

Ajo dukej mjaft joshëse me një veshje që i theksonte linjat perfekte trupore dhe mori menjëherë vëmendjen e gazetarëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *