Parashikimi/ moti për ditën e mërkurë

00:18 16/09/20201min96
moti

Përshëndetje nga SH.M.U.!

Më poshtë po ju njohim se si do të jenë kushtet meteorologjike për ditën e mërkurë.

Dita e Mërkurë do të ketë mot me vranësira dhe intervale kthjellimesh.

Më poshtë tabela e temperaturave për ditën e mërkurë.

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto