Panik në rrugë, një djalë dhunon me grushte 34-vjeçaren, policia: Prej 6 muajsh mes tyre…

16:32 10/09/20204min221
policia-foto

Refuzimi që ajo i bënte prej 6 muajsh duket se e ka tërbuar keq një 27-vjeçar në Tiranë. Durimi i të riut duket se ka sosur sot, kur i ka dalë përpara 34-vjeçares dhe e ka dhunuar duke e gjuajtur me grushte në kokë.

Ngjarja ka shkaktuar panik në rrugën “Demokracia“, ku dëshmitarët kanë kërkuar ndërhyrjen e Policisë.

Kjo e fundit bën me dije se mes tyre, prej 6 muajsh kishte një situatë konfliktuale, pasi 27-vjeçari e përndiqte duke i krijuar ankth e frikë vajzës 7 vite më të madhe.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 5 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit të shpallur në kërkim A. T., 27 vjeç, pasi në rrugën “Demokracia“, ka goditur me grushte në kokë shtetasen L. B., 34 vjeç, të cilën kishte 6 muaj që e përndiqte duke i krijuar ankth dhe frikë”, njofton Policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto