Pamjet nga vendngjarja/ Plagoset në atentat shefi i policisë së Malësisë së Madhe

13:16 11/10/20201min147
patos-plagosje

Një ngjarje e rëndë eshtë shënuar në Shkodër vetëm pak momente me parë.

Si pasojë e të shtenave me armë janë plagosur dy persona.

Ata jane babe e bir, Xhelal dhe Mentor Hasanaj. Njëri funksionar në Bashkinë e   Malsisë së Madhe.

Në rrugen Shkoder -Koplik,  ne vendin e qujatur “5 heronjtë”, është plagosur me armë zjarri Shefi i Policise Bashkiake të Malesisë së Madhe M.Hasanaj

Sipas burimevë ai ndodhet  jashte rrezikut per jetën.

Ngjarja në lagjen Dobraç kur nga një motor i vogel  është qelluar me armë zjarri nw drejtim te makines se të plagosurve.

Ngjarja ka ndodhur pranë stacionit të pompave, në zonën e Dobraçit. Nuk dihen ende motivet e kësaj ngjarje, ndërkohë që policia është vënë në ndjekje të autorëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto