Paloka nxjerr videon: Ja si Edi Rama e bëri Shqipërinë, Kolumbinë e Evropës

21:28 14/10/20202min105
paloka-1024x682-676x450-1

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka publikuar një video ku  përkrah saj shkruan se qeverisja e Edi Ramës do të mbahet mend për njohjen botërisht të Shqipërisë si “Kolumbia e Evropës”.

Sipas Palokës,  Rama tradhtoi interesin e shqiptarëve për të pasuruar disa banda, ndërsa shton se kanabisi është investimi i tij kryesor për të mbajtur pushtetin.

Kanabisi është investimi kryesor i Edi Ramës për të mbajtur pushtetin me krimin e organziuar. Qeverisja e tij do të mbahet mend për njohjen botërisht të Shqipërisë si “Kolumbia e Europës”. Për të pasuruar disa banda që i përdor në zgjedhje, Edi Rama tradhëtoi interesin e shqiptarëve. Në vend të punojnë tokën, të rinjtë punojnë në plantacionet e hashashit dhe pastaj vriten me plumb pas koke. Këtë te keqe duhet dhe do ta largojmë më 25 Prill. 👇”, shkruan Paloka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto