Pacienti u hodh nga ballkoni i Infektivit, policia jep informacion zyrtar: 69-vjeçari nën kujdesin e mjekëve

13:18 10/11/20201min86
Spitali-shefqet-ndroqi1

Policia e Tiranës ka dhënë një informacion zyrtar në lidhje me ngjarjen e rëndë që u regjistrua sot në spitalin Infektiv, ku një pacient u hodh nga ballkoni.

Sipas policisë, 69-vjeçari me inicialet R.B., ndërsa thuhet se ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

NJOFTIMI I POLICISE

Më datë 10.11.2020, rreth orës 12:30, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e një spitali shtetasi R.B., 69 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

 

 

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto