Orinda Huta zbulon nepsin e shtatzënisë: E paskam dashur kaq fort

15:53 11/06/20211min36
Screen Shot 2021-06-11 at 4.52.41 PM

Moderatorja e njohur, Orinda Huta, është në muajin e nëntë të shtatzënisë dhe së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë.

Ditën e sotme ajo ka zbuluar se cilat kanë qenë ushqimet që ka konsumuar gjatë kësaj kohe.

Përmes një videoje në Instagram, Orinda ka treguar se molla jeshile ka qenë fruti i 9 muajve.

 

“Kur je me vrap… Molla jeshile, fruti i 9 muajve. Se kisha ditur që e paskam dash kaq fort”, shkruan Orinda përkrah videos.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto