Operohet ‘Kaubojsi’, nxjerr fotot nga spitali, ja si paraqitet gjendja e tij shëndetësore

14:47 15/10/20202min91
640-0-5f8838ee4d4e9-e1602763654347

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ish-deputeti i Partisë Socialiste, Eduard Ndocaj, i njohur nga të gjithë me nofkën ‘Kaubojsi’, ka treguar se i është nënshtruar një operacioni, pasi ka pasur një komplikacion me shëndetin e tij.

Ka qenë vetë Ndocaj që ka publikuar disa foto nga spitali dhe ku thotë se çdo betejë fitohet me vullnet dhe besim në Zot.

“Cdo betej fitohet kur ke vullnet dhe besim ne zot. Falenderoj dotto. Gazin dhe Dotto. Andrea Formiga per punen e tyre te shkelqyer”, shkruan Ndocaj në postimin e tij.

Së fundi Ndocaj është vënë re se ka humbur shumë peshë dhe ka ndryshuar look, por nuk dihet ende çfarë i ka sjellë komplikacionet me shëndetin e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto