Olta Boka replikon ashpër me ndjekësit pasi e kritikuan rreth mëmësisë

12:19 05/12/20202min108
640-0-5ec8d185481cd

Olta Boka postoi gabimisht ditën e sotme një video të vogëlushes së saj Gaia. Menjëherë pasi e fshiu, Olta i bëri një thirrje publike mediave, duke iu “lutur” që të mos e shfrytëzonin videon duke e publikuar.

Por, deklarata e Oltës duket se ka habitur një ndjekëse, e cila i ka dërguar një mesazh plot kritika dhe ofendime këngëtares rreth prindërimit të saj.

“Ja pse nuk e postoj evladin tim! Prej ‘njerëzve’ si puna jote që s’di ku e kanë zemrën!!! Ta paskam zili prindërimin, por ti hallin Sulltaneshës time mos ja qaj! Do ketë gjithmonë një mama që do e mbrojë prej teje dhe specieve të tjera si ti! Fundja të dy duart për një kokë janë dhe aty kupton pastaj çfarë do të thotë ‘hundët përshesh’ ti e paedukatë që e quan veten nënë më të mirë se unë,” ka qenë përgjigjia e Oltës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto