Olta Boka ka një mesazh ndaj medias: E postova videon e vajzës padashje! Ju lutem me shpirt, mos e publikoni!

10:17 05/12/20202min137
640-0-a742318992359d0e2fa521273f891940-600x315

Me 15 korrik të këtij viti, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Olta Boka u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilës i vendosi emrin e veçantë Gaia.

Olta është treguar shumë e rezervuar, duke mos e zbuluar portretin e të bijës mirëpo ditën e sotme i ka ndodhur një incident. Ajo ka publikuar padashje një video të Gaias në Instastory.

Këngëtarja është penduar për veprimin e saj dhe ka kërkuar nga gazetarët të mos e përdorin këtë moment “delikat”.

“Nuk e di si m’u thanë duart dhe postova padashje një bisedë (video me Gaian), që po bëja me kushërirat e mia në Instagram. Ju lutem gazetarëve me shpirt të më kuptojnë në mospërdorimin e këtij momenti kaq delikat”, ka shkruar ndër të tjera Olta.

 

 

  • foto galeri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto