Olsi Bylyku nis zyrtarisht programin e ri….

20:43 04/11/20201min80

Olsi Bylyku ka njoftuar kohë më parë se do të sjellë një program të ri, këtë herë në rolin e moderatorit. “Roped with Olsi” titullohet programi i cili do të startojë mbrëmjen e sotme.

Aktori ka treguar gjithashtu se programi i tij është një projekt vetëm për platformën Youtube, pra nuk do të trasmetohet në asnjë kanal televiziv. Ndërkohë, Olsi ka zbuluar dhe të ftuarën e parë të këtij programi, e cila është këngëtarja Fifi. Për të gjithë ata që presin projektin e tij të ri, do të mund të shohin Olsin dhe Fifin në orën 21:00 në Youtube.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *