“Nuk ka pse t’i kapë fotografia”, Sara Hoxha tregon sikletet e shtatzanisë!

10:44 16/09/20202min97
1200-630-5e84cd3bd3891-696x365

Sara Hoxha është në pritje të ëmbël për herë të parë. Ajo dhe Ledri Vula, do të bëhen së shpejti prindër të një vajze. Mirëpo si çdo vajzë shtatzanë, edhe Sara në rrjetet e saj sociale poston foto të bukura shtatzanie.

 

Gjithsesi, kjo nuk do të thotë që shtatzania për Sarën konsiston vetëm në përkëdhelje dhe momente të bukura. E pyetur nga një komentuese nëse edhe Sara si vajzat e tjera shtatzanë ka përjetuar ndonjë siklet gjatë kësaj periudhe, blogerja i është përgjigjur:

“Kam, si jo. Mesi më këputi fare, ndonjëherë mezi eci dhe çohem nga krevati. Për analizat mos më fol se stresi dhe qejfi më i madh aty qenkan bashkë, vapë sa të duash…por nuk i kap aparati fotografik këtëo dhe ska pse. Bëjmë foto për qejf jo për hall”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto