Nuk është më sekret/ Fifi bën publike lidhjen e saj të dashurisë, ja kush është djali simpatik që i ka rrëmbyer zemrën këngëtares shqiptare (FOTO)

14:00 24/10/20204min130
-640-0-5f941563b06e3

Prej disa muajsh po përflitet në media për dashurinë e pamundur të Fifit, e cila përmes një postimi në rrjetet sociale shkruante se donte vetëm vëmendjen e tij dhe madje shprehej publikisht se ishte e gatshme të bënte gjithçka për të. Madje Fifi i bëri edhe tag madje një personi me emrin Xhuljo Tabaku.

Më tej në një postim tjetër, këngëtarja shprehej se nuk ishte dashuruar me njeriun e gabuar, por në kohën e gabuar.

Nuk është më sekret/ Fifi bën publike lidhjen e saj të

Në muajin qershor teksa ishte e ftuar në “ Në kurthin e Piter Pan”, ku u pyet nëse e ka kaluar karantinën me personin e zemrës, autorja e hitit ‘Zhurmë’  tha se e ka kaluar izolimin me shoqen e ngushtë sepse i dashuri i zemrës ndodhet larg saj.

Nuk është më sekret/ Fifi bën publike lidhjen e saj të

Kështu ajo pranoi se është në një lidhje. Ndërkohë, këto zëra u konfirmuan edhe në “Shiko kush luan” të shtunën e kaluar kur Luana teksa Fifi bëri një batutë për thyerjet e zemrës, i tha: “Fifi, mos na tremb. Ne të dimë të sistemuar ty.”

Mirëpo Fifi duket se tashmë ka vendosur të bëjë publike lidhjen e saj të dashurisë. Ajo ka hequr nga lista e personave që ndjek në Instagram të gjithë shokët dhe ka lënë vetëm një, Xhuljo Tabakun.

Nuk është më sekret/ Fifi bën publike lidhjen e saj të

Nuk është më sekret/ Fifi bën publike lidhjen e saj të

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto