Nuk do na shkonte mendja kurrë, frymëzimi i Jonida Maliqit qenka këngëtarja e njohur shqiptare!

11:44 04/09/20201min113
Screenshot_1-14-1 (1)

Jonida Maliqi njihet prej vitesh jo vetëm si këngëtare, por edhe për stilin e saj të veçantë. Duke patur parasysh paraqitjet e saj publike, ishim të bindur që Jonida frymëzohej nga ndonjë këngëtare apo modele e huaj, por e vërteta qenka krejt ndryshe.

 

Këtë e ka zbuluar vetë këngëtarja, nëpërmjet një postimi në Instagram me kolegen dhe mikeshën e saj, Irma Libohovën. “Me të madhen artiste @ililibohova. Nuk e harroj kurrë se sa shumë më ke frymëzuar,” ka shkruajtur Jonida krahas fotos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto